+420 775 593 331
 

Detailní rozbor vlastností sportovních hodinek Gtup 1050

Ukážeme Vám, z čeho se Gtup hodinky skládají a proč jsou oproti jiným značkám opravdu kvalitní. Kdo nám je testuje a jak dlouho probíhá armádní test se dozvíte v článku jak testujeme Gtup hodinky, než je začneme prodávat.

Nyní již k samotnému rozboru hodinek. Vybral jsem odolné hodinky Gtup 1050 shock resist s duálním časem. Pojďme se jim podívat na zoubek.


JAPONSKÝ QUTestování hodinek Gtup 1050ARTZ CIFERNÍK

Quartz strojek běží za stálého chodu a o hodinky se prakticky nemusíte vůbec starat. Přesnost tohoto strojku je velmi dobrá a při správné údržbě, hodinky vydrží běžet bez zpoždění. Díky malému počtu pohyblivých mechanických část jsou hodinky odolnější proti nárazu a vydrží klidně pády z výšky.
​​​​​​

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE

Gtup hodinky v sobě ukrývají baterii s dlouhou živostní. Výdrž se pohybuje mezi 3 - 4 roky, dle používání LED displeje a dalších funkcí hodinek.

VODĚODOLNOST HODINEK GTUP 1050

Hodinky Gtup jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajištují vodotěsnost do hloubky 50 m. Můžete se s nimi koupat, sprchovat nebo umývat nádobí a stále budou jako nové.

 KVALITNÍ ŘEMÍNEK

U hodinek Gtup se zaměřujeme na pružnost a odolnost řemínků. Řemínky musí vydržet tah, tlak i tepelné rozdíly během léta či zimy, díky našemu testování v armádních podmínkách jsme nalezli kvalitní řešení pro všechny náročné skupiny.

MATERIÁL A SKLÍČKO

Tělo hodinek Gtup je vyhotoveno z ABS materiálu, který zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a vysokým teplotám. Tento materiál se používá i při výrobě airsoftových zbraní. Sklíčko je vyrobeno z tvrzené slitiny minerálů. Jeho povrch je speciálně upraven proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction).

SERVIS HODINEK A ZÁRUKA

V naší firmě máme specializovaného hodináře na značku Gtup, který si poradí s jakoukoliv situací, která by nastala. Na hodinky dáváme standardní 2 letou záruku. 

Zaujali vás kvalita našich hodinek? Kupte si je přímo u oficiálního dodavatele.
 

 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

0
 
© Oficiální prodejce hodinek Gtup - odolné sportovní hodinky pro náročné